Jestes:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie

rodzina 500

Zapytanie o cenę w celu rozeznania rynku w ramach zasady konkurencyjności - klimatyzacja

Email Drukuj PDF

Zapytanie o cenę w celu rozeznania rynku w ramach zasady konkurencyjności

DOTYCZY: zakupu i montażu klimatyzatora do pomieszczenia serwerowni.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie w związku z zamiarem zakupu klimatyzatora do pomieszczenia serwerowni, w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg specyfikacji zawartej w załączniku nr 1.

Ofertę należy przygotować zgodnie z wzorem formularza który stanowi załącznik nr 2 do zapytania o cenę. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie pisemnej na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem. Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną.

Ofertę złożyć można osobiście w GOPS, 57-100 Strzelin, ul. Kamienna 1, drogą e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem 713920577 w terminie do dnia 16.10.2015r. Godz. 15.00. W przypadku składania oferty w siedzibie zamawiającego lub pocztą na kopercie należy umieścić napis „Zapytanie ofertowe – zakup i montaż klimatyzatora do pomieszczenia serwerowni ".

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 604 538 361 dni robocze w godzinach od 8.30-15.30.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie informuje, iż zapytanie składane jest w celu rozeznania rynku i oszacowania wartości zamówienia a odpowiedź na zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc i nie stanowi zapytania ofertowego w rozumieniu przepisów Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych. Ponadto Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie informuje, że właściwe postępowanie ofertowe odbędzie się po oszacowaniu wartości zamówienia.

 

Treść zapytania - DOC